Wygrana z rezerwami Stomilu Olsztyn

W dzisiejszym spotkaniu z rezerwami Stomilu Olsztyn drużyna Zatoki wygrała 2 : 1.
Pierwsza połowa spotkania bez historii i długo trzeba było czekać na pierwszego gola, który ostatecznie padł w 60 minucie. Marcin Śniegocki po soczystym strzale umieścił piłkę w siatce. Kolejny gol padł w 72 minucie. Po wrzutce w pole karne piłkę przedłużył na drugi słupek Daniel Jastrzębski, do której doskoczył Oskar Rynkowskii strzałem z bliskiej odległości umieścił ja w bramce. Było 2:0.
Zatoka kontrolowała już spotkanie jednakże po błędzie obrony w doliczonym czasie piłkę w siatce pilnowanej przez Tomasza Ptaka umieścił Filip Szymański. Po tej akcji sędzia zakończył spotkanie i możemy się cieszyć z 3 punktów !
W drużynie ZATOKI zagrali
Bramkarz: PTAK
Obrona: WIELICZKO D., GRACZYK, CHOMKO, LEWANDOWSKI P.1
Pomoc:  WIELICZKO B, RYNKOWSKI, SZPAKOWSKI, JASTRZĘBSKI
Napastnicy: ŚNIEGOCKI, LEWANDOWSKI P.2
ZATOKA Braniewo - Stomil II Olsztyn 2 : 1
60' Śniegocki, 72' Rynkowski -  91' Szymański