Wygrywamy pierwszy mecz kontrolny

Wygrywamy pierwszy mecz kontrolny

Po czterech porażkach przyszedł czas na wygraną. W ostatnią niedzielę tj. 21 lutego na boisku przy ul. Skrzydlatej 1A
nasza drużyna zwyciężyła pewnie drużynę z Ostaszewa 4-0. Drużyna z Ostaszewa to ostatnia drużyna w tabeli swojej grupy, ligi okręgowej Pomorskiego ZPN, tak wiec można było się spodziewać iż będzie to mecz jednostronny.
I tak tez się stało.
Mecz toczył się pod dyktando Zatoki. Goście ograniczyli się do obrony i sporadycznych kontrataków. Niczym nie zaskoczyli Zatoki w trakcie spotkania. W pierwszej połowie Zatoka, dzięki Oskarowi Rynkowskiemu strzeliła 3 gole a w drugiej części spotkania dorzuciła do puli jednego gola, również autorstwa Oskara Rynkowskiego.
Sparing nr 5: ZATOKA Braniewo - Mady Ostaszewo 4-0 gole: Oskar Rynkowski x4

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości