Piotr Zając podsumował spotkanie ze Stomilem II Olsztyn

"Biorąc pod uwagę sytuację kadrową w której przystąpiliśmy do meczu ze Stomilem powinienem powiedzieć moim piłkarzom jedynie dziękuję i gratuluję. W piątek układając skład na sobotę zdawałem sobie sprawę, że mecz będzie bardzo trudny, a w sobotę gdy zaczęły do nas spływać kolejne informacje o tym kto jeszcze nie może zagrać sytuacja stała się dramatyczna.
   Dziękuję tym zawodnikom którzy zagrali lub usiedli na ławce z urazami. Kilka osób nie wystąpi już w tym sezonie, bo eliminuje ich z gry praca. W meczu ze Stomilem wypadło nam dodatkowo dwie osoby, które przebywają na kwarantannie. Oni dołączą do drużyny po weekendzie. Można mieć też nadzieję, że w przyszłym tygodniu zdolni do gry będą Łukasz Wolak, Rafał Jakimczuk i Marcin Sawicki.
   Przed rundą zakładałem zdobycie 30 punktów, by można było powiedzieć, że runda była udana. Zostały nam dwa mecze z jesieni i mamy nadzieję, że uda nam się wykonać plan z nawiązką