Braniewo i Łomża Sponsorem Głównym Zatoki Braniewo

Braniewo i Łomża Sponsorem Głównym Zatoki Braniewo

Od tego sezonu razem z drużyna Zatoki grać będzie  Piwo Braniewo i Łomża marki Grupy VanPur. Umowa sponsorska została zawarta na rok czasu. Przez ten okres Zatoka Braniewo promować będzie obie te marki na stadionie i poza nim.
Już niebawem kibice będa mogli obejrzeć drużynę Zatoki w nowych strojach z reklamą Piwa Braniewo na piersi. A na pierwszym spotkaniu tego sezonu na stadionie zawisły banery reklamowe Piwa Braniewo i Łomża a za bramkami pojawiły się pufy reklamowe. Dziekujemy Sponsorowi iż zdecydował się wesprzeć nasz klub!
Klub Zatoka Braniewo dziękuje Burmistrzowi Miasta Braniewo Panu Tomaszowi Sielickiem za pomoc w realizacji umowy.

 

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości