Wyjazdowy bilans Zatoki

Wyjazd do Mrągowa był ostatnim wyjazdowym spotkaniem Zatoki w tej rundzie. Pomimo iż zostały jeszcze do rozegrania 3 spotkania w tej rundzie to są one spotkaniami które będą rozegrane na stadionie przy B4. Co prawda drużyna jeszcze w listopadzie wyjedzie do Elbląga i Rybna jednakże będą to już spotkania zaliczane do rundy wiosennej.
A wiec jak wygląda bilans spotkań na wyjeździe. Nie jest on zadowalający gdyż Zatoka rozegrała ich 7 z czego 3 zakończyły się wygraną a 4 przegraną.
Po dwóch rewelacyjnych wyjazdach; do Iławy gdzie drużyna wygrała 1:5 i wcześniej do Warmii Olsztyn 0:3, przyszły mecze zakończone porażką. Nie które z nich bardzo bolesną; Orneta 4:0 i Kętrzyn 3:0.
Mecze w Korszach i w Mrągowie można nazwać meczami walki gdzie drużynie Zatoki bardziej zabrakło szczęścia niż umiejętności czy woli walki. Natomiast najdalszy wyjazd Zatoki okazał się udany, i spotkanie w Ełku zakończyło się wygraną 4:6.
Wyjazdowa forma ZATOKI wyglądała następująco W-W-P-P-P-W-P
Zdobycz punktowa 9  Bilans bramek 15-15