PRZEGRYWAMY W ORNECIE 0-4 !!!

ZATOKA:

MUĆKA,WIELICZKO D(60 JASTRZĘBSKI),JAKIMCZUK,MATELSKI,TOMCZUK,ŚNIEGOCKI (60 KIMSO) KORKLINIEWSKI,WIELICZKO B,RYNKOWSKI,SZPAKOWSKI(60 GRUZ)WOLAK

Komentarz trenera Piotra Zająca po dzisiejszym przegranym spotkaniu w Ornecie.
"Czasem ciężko jest coś zrozumieć i sobie wytłumaczyć. Nadal zastanawiam się jak przegraliśmy 4:0 mecz w którym rywal oddał po akcji jeden celny strzał na naszą bramkę. Bardzo zależało nam na tym pojedynku, a w tym meczu nic nam nie wychodziło, choć walczyliśmy o zmianę wyniku i atakowaliśmy nawet grając w dziesięciu na jedenastu po czerwonej kartce dla Rafała Jakimczuka.
Straciliśmy kuriozalne bramki, a sami nie umieliśmy skończyć wypracowanych sytuacji, a gdy to zrobiliśmy to gol nie został uznany. Można szukać różnych wytłumaczeń, ale to już niczego nie zmieni. To trener odpowiada za grę zespołu i za jego wyniki, zarówno przy zwycięstwach jak i przy porażkach.
Wiem, że zawodnicy robili dzisiaj wszystko co w ich mocy. Na sam koniec chciałbym bardzo podziękować kibicom. Nie tylko za doping, ale też za wsparcie po meczu i za to że mimo słabego wyniku czekali na nas na naszym stadionie, by dodać otuchy. Dziękujemy i zrobimy wszystko, by odwdzięczyć się Wam w sobotę."