PORAŻKA I UTRATA POZYCJI LIDERA

Wypowiedz trenera:
Biorąc pod uwagę cały tydzień, to nie był on dla nas dobry, jeśli chodzi o możliwość wykonania pracy. Z wielu powodów nie mogliśmy trenować w większej grupie. Kilku zawodników wróciło do nas, ale szybko okazało się, że dużo więcej jest tych chorych, z urazami czy też mających pracę i w efekcie trudno było się nam do tego meczu dobrze przygotować. Przed samym spotkaniem mieliśmy bardzo duże personalne kłopoty z zestawieniem zespołu. Podczas gdy trener Polonii zastanawiał się jaka jedenastka będzie najsilniejsza, ja myślałem nad tym jak w ogóle zestawić zespół, by miał dwóch młodzieżowców i by był w stanie podjąć rywalizację.Przy tych wszystkich problemach drużyna nieźle radziła sobie na boisku w starciu z jedną z najlepszych drużyn w tej lidze.
Żal mi chłopaków, bo włożyli w to serducho, pokazali charakter, a niestety nie przyniosło nam to punktów. Bardzo dziękuję Bogdanowi Wieliczko, który doznał urazu na rozgrzewce, ale zagrał na własną prośbę, zmagając się przez cały mecz z bólem. Bardzo martwi mnie kontuzja Piotrka Lewandowskiego. Mamy olbrzymi problem z młodzieżowcami, odpada nam kolejny z nich, a jak wszyscy wiemy dwóch takich zawodników musi się cały czas znajdować na placu gry. Chcę wszystkich zapewnić, że jest w nas olbrzymia sportowa złość i chęć wygrywania. Zwyczajnie uczciwie podchodząc do sprawy to sport zespołowy i tu wszystko zaczyna się i kończy na materiale ludzkim. Nie składamy broni, nie mamy innego wyjścia jak radzić sobie w sytuacji w której się znajdujemy. W meczu z Polonią nie udało nam się zdobyć najważniejszego czyli punktów. Pojedziemy po nie w przyszłym tygodniu do Kętrzyna.

ZATOKA BRANIEWO - POLONIA LIDZBARK WARMIŃSKI 1-2 (1-2)

BRAMKI :

0-1 23 MINUTA OLESZKO

0-2 28 MINUTA OLESZKO

1-2 31 MINUTA RYNKOWSKI

ZATOKA: PTAK, WIELICZKO D.KORKLINIEWSKI, JASTRZĘBSKI (70 MATELSKI)TOMCZUK(46 DREWEK)WIELICZKO B. KIMSO,SZPAKOWSKI,RYNKOWSKI,GRACZYK,LEWANDOWSKI II(80 BRZOZOWSKI)

POLONIA LIDZBARK:GASPEROWICZ ,ZAJĄCZKOWSKI , BOCZKO(50 RODZEŃSKI) GUROV),OLESZKO DAJNOWSKI,LUBAK,WIERZBOWSKI(70 GUROV),SKARBEK BOGDAŃSKI,WANDA,DZIEMIDOWICZ,