Nowe twarze w pierwszej drużynie Zatoki

Hokejowym wynikiem zakończył się mecz w Ełku. Drużyna Zatoki od początku próbowała przejąć inicjatywę i prowadzić grę na swoich warunkach. Pomimo utraty 4 goli co martwi, podopieczni Piotra Zająca potrafili wykazać upór i większą determinację w grze co poskutkowało strzeleniem 6 goli i zmusiło rywali do stałej pogoni za wynikiem.
 Cieszy fakt powrotu do pierwszego składu Marcina Sawickiego, który w pięknym stylu zaznaczył powrót do drużyny, zdobywając dwa gole. Trzeba też odnotować pierwsze minuty juniorów w seniorskiej piłce, o czym poniżej.
  W spotkaniu zagrali:
MUĆKA, JAKIMCZUK (46 KORKLINIEWSKI) WIELICZKO D,CHOMKO(88 BRZOZOWSKI)
JASTRZĘBSKI,KIMSO,WIELICZKO B,(85 OPALACH) SZPAKOWSKI,SAWICKI (86 LEWANDOWSKI P. młodszy)
WOLAK, GRACZYK(90 GRZYB)
Gole:
1-0 24 MINUTA STAWIECKI
1-1 25 MINUTA GRACZYK
1-2 37 MINUTA JASTRZĘBSKI
1-3 46 MINUTA SAWICKI
2-3 57 MINUTA WIKTORZAK
2-4 67 MINUTA KIMSO
3-4 78 MINUTA SKALSKI
3-5 85 MINUTA SAWICKI
4-5 92 MINUTA BEREZOVSKY
4-6 92 MINUTA GRACZYK
  W sobotnim wygranym spotkaniu 4 : 6 z Mazurem Eł w Ełku, miało okazję wystąpić kilku nowych a zarazem młodych zawodników. Trener Piotr Zając dał szansę do zaprezentowania się w seniorskiej piłce dwóm juniorom - Grzyb i Opalach. Dodajmy co ważne, iż juniorzy trenowani są przez naszego napastnika - Kamila Graczyka.
  Występ w spotkaniu IV ligowym był dla nich nie lada wyzwaniem ale również okazją do zaprezentowania się trenerowi pierwszej drużyny - Piotrowi Zającowi. Dodatkowym aspektem mobilizującym dla młodych graczy był zapewne fakt iż zagrali mecz razem ze swoim trenerem - Kamilem Graczykiem. A jeden z nich dał zmianę swojemu trenerowi w końcówce spotkania.