KOMENTARZ TRENERA

Komentarz Trenera Piotra Zająca po spotkaniu w Ełku z tamtejszym Mazurem.

"Bardzo potrzebowaliśmy wygrać mecz i strasznie się z tego zwycięstwa cieszymy. Udało nam się przełamać i zdobyć kolejne bezcenne punkty. Pokonaliśmy dziś nie tylko rywala, ale nasze problemy, a nie było łatwo. Zdaję sobie sprawę, że kibice mogą być zadowoleni z ilości bramek, ale musimy pracować nad tym, by tracić mniej goli. Mecz był otwarty, długimi momentami aż za bardzo i rezultat jest hokejowy. Najważniejsze jest jednak zwycięstwo. Bardzo cieszę się z debiutu dwóch wychowanków Zatoki z rocznika 2004, którzy zaliczyli dzisiaj pierwsze minuty w seniorskiej piłce. W obecnej sytuacji bardzo martwi mnie kontuzja Rafała Jakimczuka, który opuścił boisko po pierwszej połowie meczu. Myślę, że warto zadedykować nasze zwycięstwo kibicom, którzy tak fantastycznie wspierali zespół w ostatnich ciężkich tygodniach. Mamy problemy kadrowe, ale obiecujemy, że zrobimy wszystko co możliwe, by prezentować się dobrze w kolejnych meczach.