Pierwszy remis Zatoki

Remisem zakończyło się ostatnie spotkanie Zatoki w tym roku. Ostatnie spotkanie tego roku było zaraze pierwszym z rundy rewanżowej. Pierwsze spotkanie z Delfinem w Braniewie zakończyło się wysoką wygraną Zatoki 5:2.
Po mimo problemów kadrowych oraz zdrowotnych drużyna jechało do Rybna po zwycięstwo. Urokliwie położone boisko w Rybnie zachęcało do pogrania w piłke. Nawet dość silny wiatr wiejący nie zniechęcił drużyny do walki.
Dla Zatoki mecz zaczął się nie fortunnie gdyż już w 9 minucie gospodarze po szybkiej kontrze wyszli na prowadzenie. Zatoka wyrównała w 34 minucie po składnej akcji którą wykończył strzałem do bramki Łukasz  Wolak. Remisem 1:1 zakończyła się pierwsza część spotkania
W drugiej części spotkania zawodnicy Zatoki ruszyli do przodu jednakże kolejny raz brakowało dokładności i wykończenia w polu karnym gospodarzy. Zatoka grała a piłkarze Rybna po kolejnej kontrze zdobyli gola na 2 : 1. Wkradła się nerwowość jednakże nie wybiło to z rytmu drużynę Zatoki która nie odpuszczała i dążyła do wyrównania. Po kolejnej z kontr w polu karnym sfaulowany został Marcin Śniegocki ,który osobiście podszedł do rzutku karnego. Niestety to nie był dzień Marcina, gdyż strzał naszego świeżo upieczonego taty, obronił bramkarz gospodarzy. Nie wykorzystany karny nie podciął skrzydeł zawodnikom... bo parę minut później po kolejnej z akcji piłka trafiła do siatki i było 2 :2. Tym razem celne trafienie po dokładnym dośrodkowaniu Piotra Lewandowskiego zaliczył Dariusz Wieliczko pięknym uderzeniem głową.
Była 96 minuta !
GSZS Delfin Rybno - Zatoka Braniewo 2 : 2 (1:1)
9' Rozentalski, 83' Szatkiewicz - 34' Wolak, 96' Wieliczko D.