O Puchar Polski gramy dalej!

Wiadomo było że do Turznicy drużyna jedzie po zwycięstwo. Jednakże nie było mowy o lekceważeniu przeciwnika.
Zatoka jako piata drużyną forBET IV ligi nie mogła sobie pozwolić na odpuszczenie spotkania czy przejście obok. Koncentracja i walka od początku bo jak się później okazało dzisiejsza runda obfitowała w kilka niespodzianek w których to niżej notowany drużyny wygrały swoje spotkania.
W Turznicy niespodzianki nie było! Zatoka spotkanie wygrała 1 : 2 do przerwy 0 :0.
Po bezbarwnej i obfitującej w dużo błędów pierwszej połowie drużyny bez gola schodziły na przerwę. Mimo dobrze utrzymanej murawy zawodnicy jakoś nie mogli wstrzelić się w bramkę. Szansę w pierwszej połowie na strzelenie gola miej Wolak, Jastrzębski i Rynkowski.
W drugiej połowie już na początku spotkania Kamil Graczyk otrzymał piłkę w polu karnym, umiejętnie się zastawiając i po uwolnieniu się od obrońcy obrócił się i skierował futbolówke do siatki. Była 48 minuta a więc świetne otwarcie drugiej połowy spotkania. Niestety po 10 minutach gospodarze się odgryźli. I zrobiło się 1 : 1.
Zatoka atakowała i stwarzała sobie sytuację by w 65 minucie ustalić wynik spotkania na 1 : 2 po golu Oskara Rynkowskiego. Mimo kilku okazji wynik do końca spotkania nie zmienił się i wygrana stała się faktem.
O Puchar Polski gramy dalej! A co ciekawe znamy potencjalnych rywali gdyż w kolejnym losowaniu dochodzi rejonizacja. I tak w losowaniu czekają na Zatoke piłkarze: Olimpii Olsztynek, Polonii Lidzbark Warm lub Ossy Biskupiec Pomorski. A wiec bardzo ciekawy zestaw drużyn. Oj będzie się działo jeszcze w tym pucharze... ;-)