Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
1:1
Pogoń Siedlce
Radunia Stężyca
1:0
Lech II Poznań
Znicz Pruszków
1:4
Motor Lublin
KKS Kalisz
2:2
Olimpia Elbląg
Wisła Puławy
2:1
GKS Bełchatów
Sokół Ostróda
0:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Stal Rzeszów S.A
5:1
Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław
1:1
KS Hutnik Kraków
Wigry Suwałki
0:4
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:0
Radunia Stężyca
GKS Bełchatów
3:2
Znicz Pruszków
Lech II Poznań
4:1
Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:3
Stal Rzeszów S.A
KKS Kalisz
1:0
Wigry Suwałki
Olimpia Elbląg
1:0
KS Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce
0:3
Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice
4:0
Sokół Ostróda
Motor Lublin
1:2
Ruch Chorzów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Pruszków
0:1
Lech II Poznań
Wigry Suwałki
1:0
Olimpia Elbląg
Ruch Chorzów
4:0
GKS Bełchatów
Sokół Ostróda
0:2
KKS Kalisz
KS Hutnik Kraków
1:3
Pogoń Siedlce
Wisła Puławy
2:2
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów S.A
2:0
Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław
2:2
Motor Lublin
Radunia Stężyca
2:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
0:1
Ruch Chorzów
Garbarnia Kraków
1:2
Znicz Pruszków
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
0:2
Wisła Puławy
Motor Lublin
3:0
KS Hutnik Kraków
GKS Bełchatów
1:1
Śląsk II Wrocław
Olimpia Elbląg
2:1
Pogoń Siedlce
KKS Kalisz
0:2
Stal Rzeszów S.A
Wigry Suwałki
1:0
Sokół Ostróda
Chojniczanka Chojnice
5:1
Radunia Stężyca
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Ostróda
0:1
Olimpia Elbląg
KS Hutnik Kraków
0:1
GKS Bełchatów
Wisła Puławy
1:2
Chojniczanka Chojnice
Ruch Chorzów
0:0
Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław
2:0
Lech II Poznań
Znicz Pruszków
1:1
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca
1:0
KKS Kalisz
Pogoń Siedlce
4:2
Motor Lublin
Stal Rzeszów S.A
2:1
Wigry Suwałki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Wigry Suwałki
3:2
Radunia Stężyca
GKS Bełchatów
2:0
Pogoń Siedlce
Sokół Ostróda
0:3
Stal Rzeszów S.A
Chojniczanka Chojnice
1:2
Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków
6:1
Śląsk II Wrocław
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
1:1
Ruch Chorzów
KKS Kalisz
3:1
Wisła Puławy
Lech II Poznań
2:0
KS Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg
0:0
Motor Lublin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ruch Chorzów
2:1
Chojniczanka Chojnice
Śląsk II Wrocław
2:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Znicz Pruszków
0:1
KKS Kalisz
Wisła Puławy
0:0
Wigry Suwałki
Motor Lublin
4:0
GKS Bełchatów
Stal Rzeszów S.A
0:0
Olimpia Elbląg
Radunia Stężyca
2:0
Sokół Ostróda
Pogoń Siedlce
2:0
Lech II Poznań
KS Hutnik Kraków
1:1
Garbarnia Kraków
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
2:2
Pogoń Siedlce
Lech II Poznań
0:3
Motor Lublin
Olimpia Elbląg
2:1
GKS Bełchatów
Wigry Suwałki
1:1
Znicz Pruszków
Sokół Ostróda
0:4
Wisła Puławy
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2:1
KS Hutnik Kraków
Chojniczanka Chojnice
2:1
Śląsk II Wrocław
KKS Kalisz
1:2
Ruch Chorzów
Stal Rzeszów S.A
1:0
Radunia Stężyca
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Śląsk II Wrocław
2:0
KKS Kalisz
GKS Bełchatów
0:1
Lech II Poznań
Znicz Pruszków
3:2
Sokół Ostróda
Wisła Puławy
3:1
Stal Rzeszów S.A
Motor Lublin
3:0
Garbarnia Kraków
Ruch Chorzów
1:0
Wigry Suwałki
Pogoń Siedlce
1:2
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Radunia Stężyca
3:0
Olimpia Elbląg
KS Hutnik Kraków
1:0
Chojniczanka Chojnice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Garbarnia Kraków
1:0
GKS Bełchatów
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
- : -
Motor Lublin
Sokół Ostróda
- : -
Ruch Chorzów
KKS Kalisz
- : -
KS Hutnik Kraków
Radunia Stężyca
- : -
Wisła Puławy
Wigry Suwałki
- : -
Śląsk II Wrocław
Chojniczanka Chojnice
- : -
Pogoń Siedlce
Olimpia Elbląg
- : -
Lech II Poznań
Stal Rzeszów S.A
- : -
Znicz Pruszków
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości