PORAŻKA Z LIDEREM

W ostatnim meczu tego roku w 17 kolejce forBET IV ligi zagraliśmy na z liderem GKS Wikielec.
I połowa i pierwsza sytuacja strzelecka jak się okazało to bramka w 10 min ze stałego fragmentu gry. Dośrodkowanie w pole karne Mateusza Jajkowskiego, a z najbliższej odległości zza pleców obrońcy wyszedł Adrian Korzeniewski, który strzałem głową pokonuje Mućkę Poza tą okazją w pierwszej połowie nie było zbyt wiele sytuacji bramkowych z obu stron.
II połowa to co raz śmielsze nasze ataki Z Jednak to Gieksa w 61 min po kolejnym dośrodkowaniu Mateusz Jajkowskiego, tym razem strzałem głową od poprzeczki zdobywa bramkę na 2:0 Michał Jankowski. Nie minęły 2 minuty, a pada z rzutu rożnego bramka dość dziwna z udziałem Michała Bartkowskiego, a strzelcem bramki okazał się doświadczony zawodnik Bogdan Wieliczko. dalej próbowaliśmy zdobyć choćby punkt w tym spotkaniu jednak wynik nie uległ zmian i to drużyna gości mogła cieszyć się z 17 wygranej z rzędu. Tym

Zatoka Braniewo – GKS Wikielec 1:2 (0:1)
bramki:
0:1 10min Adrian Korzeniewski
0:2 61min Michał Jankowski
1:2 63 min Bogdan Wieliczko

GKS: B.Caban- Sz.Jajkowski, J.Górski, P.Wodzicki, A.Korzeniewski (23′ A.Płoski), T.Wacławski (42′ D.Tokarski), P.Kacperek, M.Jajkowski, M.Jankowski, R.Sobociński, M.Bartkowski.
Rezerwa: D.Mazurowski, J.Słomski, D.Tokarski, A.Płoski. M.Kwiatkowski, B.Turowski.

Zatoka: A.Mućka- W.Kimso, P.Matelski, K.Korlkiniewski, D.Jastrzębski, B.Wieliczko, P.Lewandowski,(67 Chomko) R.Jakimczuk, K.Graczyk, Ł.Wolak, D.Wieliczko.
Rezerwa: B.Koczara, M.Chomko, P.Lewando