KOMENTARZ TRENERA

Trener Zatoki Piotr Zając skomentował wczorajsze spotkanie z Granicą w Kętrzynie.

"Zdaję sobie sprawę, że kibice mają prawo oczekiwać zupełnie innej postawy zespołu, szczególnie, że po takim początku ligi rozbudziliśmy nadzieje. Za wyniki zespołu odpowiada trener i nie uchylam się od odpowiedzialności, nawet jeśli wiem, że ten sposób funkcjonowania po prostu wyklucza dobrą grę, a w tym momencie ciężko o punkty. Zapewniam, że nikt nie przeżywa obecnej sytuacji bardziej od nas samych. Niestety mamy dzisiaj olbrzymie problemy z którymi ciężko jest nam sobie poradzić. Nie chcę tutaj o nich mówić, bo to niczego nie zmieni. Część z nich rozwiążemy w najbliższym czasie, z częścią zostaniemy do ostatniego meczu w tej rundzie. Dziękuję tym zawodnikom, którzy z powodu złego samopoczucia czy urazów nie powinni się dzisiaj znaleźć w kadrze meczowej, a wystąpili na boisku nawet w pierwszym składzie. Od poniedziałku będziemy robili wszystko co w naszej mocy, by zdobyć punkty w kolejnym meczu."