Kolejna porażka przy B4

W dniu dzisiejszym Zatoka przegrała po dosyć dobrym spotkaniu 1 : 2 z drużyną Mamry Giżycko.
Dzisiejszy mecz odbył się bez udziału publiczności a to za sprawą obostrzeń związanych z walką z COVID.
Jednakże kibice mieli możliwość obejrzeć to spotkanie za pomocą platformy TVCOM.pl.
  Goście dosyć szybko wyszli na prowadzenie, bo już w 6 minucie jednakże wynik do przerwy nie zmienił się.
Mecz mógł się podobać gdyż to Zatoka nacierała i mecz był prowadzony w szybkim tempie. Po przerwie drużyna ruszyła do śmielszych ataków jednakże kontra gości i zrobiło się 0:2. Piłkarze nie spuszczali z tonu i dążyli do zdobycia golai co stało się po strzale Łukasza Wolaka w 68 minucie. Do końca spotkania Zatoka nacierała i przeważała jednakże brak szczęścia i dokładności sprawiły iż wynik się nie zmienił.
W drużynie Zatoki kolejne cenne minuty zebrał Maciej OPALACH któremu trener Piotr Zając zaufał i dał szansę pokazania się w seniorskiej piłce. Trzeba zaznaczyć iż był to całkiem udany występ młodego zawodnika.
W dzisiejszym spotkaniu Zatoka zagrała następującym składem:
31 Tomasz PTAK
5 Wojciech KIMSO
6 Daniel JASTRZĘBSKI
9 Łukasz WOLAK (C)
10 Marcin SAWICKI <-> Piotr LEWANDOWSKI (s)
ZATOKA Braniewo - Mamry Giżycko 1 : 2
70 min. Łukasz WOLAK - 7 min Rafał DARDA, 55 min Filip RUSIAK