WAŻNE CIĘŻKIE ZWYCIĘSTWO

ZATOKA BRANIEWO – PISA BARCZEWO 2-1 (0-0)

BRAMKI :

1-0 47 minuta Śniegocki Marcin (rzut karny)

1-1 82 minuta Kierstan Konrad

2-1 90+3 Rynkowski Oskar

16 minuta czerwona kartka Niestępski Dominik za dwie żółte

ZATOKA:

Ptak Tomasz,Jastrzębski Daniel (80 Lewandowski Piotr)Wieliczko Dariusz,Jakimczuk Rafał,

Tomczuk Sebastian,Wieliczko Bogdan, Śniegocki Marcin,(65 Kimso Wojciech)Szpakowski Jakub,Rynkowski Oskar,Graczyk Kamil,Gruz Mateusz,

PISA :

Karkulowski Konstanty,Laszczenko Hubert,(35 Dobkowski)Buchholz Norbert,SajnachMichał,(65 Kierstan Konrad,Niestępski DominikKapusta Paweł,(73 Kowszun)Podgórski Adrian(83 barcewicz)Kostrubski Artur,Rutka Dominik(46 Skindel) Szczerba Kacper,Zawalich Kamil,

Na początku chciałem pogratulować zawodnikom zwycięstwa. Cieszę się, że po stracie bramki zespół zdołał wyjść z trudnej sytuacji i ostatecznie zdobyć komplet punktów. Już przed meczem, analizując grę Pisy wiedziałem, że czeka nas ciężka przeprawa. Drużyna z Barczewa to jedna z ciekawszych drużyn w tej lidze i odbierze punkty jeszcze wielu zespołom. Szkoda, że zmarnowaliśmy tyle okazji, bo mogliśmy grać spokojniej, ale z drugiej strony takie zwycięstwa odniesione w końcówce cieszą najbardziej. Wiem, że kibice patrzą na ligową tabelę, mają w pamięci mecze w których strzelaliśmy wiele bramek i myślą, że będziemy śrubowali rekordy. Każdy pojedynek jest jednak inny i ma swój scenariusz. Przeciwnicy podchodzą do nas już zupełnie inaczej niż na początku sezonu i staramy się sobie z tym radzić. Warto też pamiętać, że jesteśmy dopiero na etapie budowy, nie zawsze wszystko nam się udaje i jest to normalne. Wygraliśmy bardzo ważny mecz. Teraz chwila odpoczynku i będziemy przygotowywali się do dwóch spotkań w najbliższym tygodniu.