Porażka w Mrągowie

Porażką zakończył się mecz w Mrągowie z tamtejszą Mrągowią.
Drużyna Zatoki w eksperymentalnym składzie z domieszką młodzieżowców stawiła się na murawie by powalczyć o zwycięstwo. O ile w pierwsze połowie drużyna trochę bojaźliwie podeszła do przeciwnika, o tyle w drugiej połowie piłkarze już odważniej powalczyli na murawie.
  Pierwsza połowa na korzyść gospodarzy, co udokumentowali golem w 25 minucie, jednakże już w drugiej połowie losy meczu mogły się odwrócić na korzyść Zatoki, gdyż piłkarze odważniej ruszyli do przodu. Niestety niefortunny gol samobójczy w 52 minucie i na początku drugiej połowy zrobiło się 2 do 0 dla gospodarzy. Drużyna nie spuściła z tonu i cisnęła gospodarzy co doprowadziło do strzelenia gola kontaktowego w 65 minucie.
Końcówka spotkania pod dyktando Zatoki jednakże brak dokładności i skuteczności nie doprowadził do zmiany wyniku.
ZATOKA zagrała w składzie
Bramkarz: PTAK
Obrona: JASTRZĘBSKI, GRACZYK, WIELICZKO, LEWANDOWSKI 1
Pomoc: KIMSO, WIELICZKO B. RYNKOWSKI, LEWANDOWSKI 2