Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Legia II Warszawa
Pauza
Wissa Szczuczyn
3:1
Błonianka Błonie
ŁKS II Łódź
4:3
Ursus Warszawa
Pilica Białobrzegi
2:2
Znicz Biała Piska
Pelikan Łowicz
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
Legionovia Legionowo
2:0
Jagiellonia II Białystok
Unia Skierniewice
2:1
Polonia Warszawa S.A.
GKS Wikielec
0:3
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko
0:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
MKS Kutno
1:3
Broń Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
0:1
Unia Skierniewice
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:1
ŁKS II Łódź
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:0
Broń Radom
Polonia Warszawa S.A.
Pauza
Pilica Białobrzegi
3:1
Legia II Warszawa
Ursus Warszawa
1:1
GKS Wikielec
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:2
Legionovia Legionowo
Znicz Biała Piska
1:2
Mamry Giżycko
Jagiellonia II Białystok
3:0
Wissa Szczuczyn
MKS Kutno
2:1
Pelikan Łowicz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Wissa Szczuczyn
0:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Polonia Warszawa S.A.
3:0
Błonianka Błonie
Pilica Białobrzegi
Pauza
Pelikan Łowicz
3:2
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
2:3
Ursus Warszawa
Broń Radom
0:3
Znicz Biała Piska
Unia Skierniewice
1:2
Jagiellonia II Białystok
GKS Wikielec
2:2
Sokół Aleksandrów Łódzki
Mamry Giżycko
0:4
Legia II Warszawa
ŁKS II Łódź
2:1
MKS Kutno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
Pauza
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:4
Legionovia Legionowo
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
3:0
ŁKS II Łódź
Pilica Białobrzegi
4:1
Mamry Giżycko
Legia II Warszawa
3:1
Broń Radom
Ursus Warszawa
1:1
Wissa Szczuczyn
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
2:4
Unia Skierniewice
Znicz Biała Piska
1:3
Pelikan Łowicz
Jagiellonia II Białystok
1:5
Polonia Warszawa S.A.
MKS Kutno
0:0
GKS Wikielec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
4:2
Jagiellonia II Białystok
Polonia Warszawa S.A.
1:2
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pelikan Łowicz
1:1
Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo
2:1
MKS Kutno
Broń Radom
3:1
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
1:2
Ursus Warszawa
GKS Wikielec
3:0
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Mamry Giżycko
Pauza
Wissa Szczuczyn
1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź
1:2
Znicz Biała Piska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jagiellonia II Białystok
Pauza
Pilica Białobrzegi
1:1
Pelikan Łowicz
Legia II Warszawa
2:1
ŁKS II Łódź
Ursus Warszawa
0:2
Polonia Warszawa S.A.
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:3
Błonianka Błonie
Legionovia Legionowo
3:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Mamry Giżycko
1:2
Broń Radom
Wissa Szczuczyn
1:2
MKS Kutno
Znicz Biała Piska
1:2
GKS Wikielec
Sokół Aleksandrów Łódzki
1:4
Unia Skierniewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
2:2
Ursus Warszawa
Polonia Warszawa S.A.
1:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
Pelikan Łowicz
1:1
Mamry Giżycko
Legionovia Legionowo
1:0
Znicz Biała Piska
Broń Radom
Pauza
Unia Skierniewice
1:2
MKS Kutno
GKS Wikielec
1:0
Legia II Warszawa
Wissa Szczuczyn
1:4
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Jagiellonia II Białystok
0:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
ŁKS II Łódź
2:3
Pilica Białobrzegi
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Znicz Biała Piska
0:0
Wissa Szczuczyn
Sokół Aleksandrów Łódzki
3:0
Błonianka Błonie
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
1:1
Unia Skierniewice
Pilica Białobrzegi
3:0
GKS Wikielec
Legia II Warszawa
1:1
Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa
2:3
Jagiellonia II Białystok
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Pauza
Broń Radom
0:0
Pelikan Łowicz
Mamry Giżycko
1:3
ŁKS II Łódź
MKS Kutno
0:0
Polonia Warszawa S.A.
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Błonianka Błonie
1:2
MKS Kutno
Polonia Warszawa S.A.
2:1
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
3:0
Ursus Warszawa
Pelikan Łowicz
Pauza
Legionovia Legionowo
3:1
Pilica Białobrzegi
Unia Skierniewice
3:2
Znicz Biała Piska
GKS Wikielec
1:2
Mamry Giżycko
Wissa Szczuczyn
0:0
Legia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok
2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki
ŁKS II Łódź
2:1
Broń Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus Warszawa
Pauza
Legia II Warszawa
- : -
Unia Skierniewice
MKS Kutno
- : -
Jagiellonia II Białystok
Sokół Aleksandrów Łódzki
- : -
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Mamry Giżycko
- : -
Legionovia Legionowo
Pilica Białobrzegi
- : -
Wissa Szczuczyn
KP RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki
- : -
Błonianka Błonie
Znicz Biała Piska
- : -
Polonia Warszawa S.A.
Broń Radom
- : -
GKS Wikielec
Pelikan Łowicz
- : -
ŁKS II Łódź
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości