Po meczowy komentarz trenera Piotra Zająca

"Zagraliśmy dobry mecz z Tęczą Biskupiec, który mógł się zakończyć jeszcze wyższym zwycięstwem. Szkoda błędów indywidualnych, których nie udało się nam ustrzec, co kosztowało nas utratę bramek. Pozytywów było jednak znacznie więcej. W ostatnim meczu nie mieliśmy na kim oprzeć gry do przodu, a dzisiaj było z tym znacznie lepiej, bo wrócił do nas Łukasz Wolak. Pozwoliło nam to konstruować akcje po prostopadłych podaniach. Wiele fragmentów gry na pewno mogło się podobać. Każdy zawodnik dołożył swoją cegiełkę do wspólnego sukcesu. Mamy na koncie trzydzieści punktów i już teraz można przyjąć, że runda jesienna była udana. Oczywiście będziemy się starali punktować w każdym kolejnym spotkaniu, które przed nami jeszcze w tym roku."