Pierwszy mecz Zatoki w 2021 roku.

Pierwszy mecz Zatoki w 2021 roku.

W dniu 30 stycznia Zatoka rozegrała pierwszy z siedmiu meczy kontrolnych. Pierwszym rywalem był 3 ligowa drużyna Concordii Elbląg. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku w Elblągu przy ulicy Skrzydlatej 1 A.
Pierwsza połowa rozgrywana była w mocno sypiącym śniegu i zakończyła się wynikiem 2 : 2.. Fole dla Zatoki strzelali Rynkowski i  Szpakowski. Na szczęście pogoda w drugiej połowie się poprawiła i opady śniegu ustały. niestety zwycieskiego gola w drugiej połowie strzeliła Concordia i mecz zakończył się wynikiem 3 : 2 dla Concordii.
W spotkaniu zagrał skład Zatoki znany ze jesiennych spotkań. Trener Piotr Zając dał szanse pogrania wszystkim zawodnikom którzy stawili się na dzisiejsze spotkanie. Dodatkowo do dyspozycji trenera było dwóch testowanych zawodników - bramkarz oraz pomocnik.
Kolejne spotkanie Zatoki już 7go lutego z trzecioligowym GKS Przodkowo.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości